Ostuinfo

Kuidas osta

Sobivate kaupade väljavalimist on mugav alustada vasakul asuvast tootemenüüst. Kui olete vajaliku kauba välja valinud, märkige riiete puhul suuruste lahtris soovitud suurus ning koguse lahtris mitu toodet Te osta soovite ning lisage kaup ostukorvi.
Pärast ostukorvi lisamist võib poes veel ringi vaadata ning teisi kaupu otsida. Hiljem annab ostukorv ülevaate kõigist valitud kaupadest ja kogustest. Kui kõik soovitud kaubad on ostukorvi lisatud, vormistage tellimus. Tellimuse lõplikuks vormistamiseks ja saatmiseks on vajalik registreerumine. Kõik klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed, neid ei avaldata kolmandatele isikutele.
Pärast nupule "VORMISTA TELLIMUS" vajutamist, saate valida, kuidas kaup kohale toimetatakse: kas Smartpostiga, POST 24-ga, postkontorisse,kulleriga koju või soovite kaubale ise järele tulla.
Kui olete tellimuse edastanud, saadetakse Teie e-mailile arve. Kui teile ei ole 24 h jooksul arvet saabunud, siis palun võtke meiega ühendust meili või telefoni teel.

Kui soovite pakki postkontorisse, siis palun lisage kommantaaride lahtrisse ka postkontori nimi.

Roheline Vihmavari jätab endale õiguse hindu muuta ja need hakkavad kehtima internetis avaldamise hetkest.

 

Ettetellimised Dropsi lõngadele, Engeli riietele toimuvad reeglina iga kuu 10 kuupäevani.


Saatmiskulud

Saatekulu tasub tellija ja see lisatakse arvele.

Kauba kättesaamiseks on neli võimalust:

SMARTPOST, arvele lisandub teenuse hind 4.50€ või

Omniva (Eesti Post), arvele lisandub teenuse hind 5.30€

Omniva kuller (ELS Ekspressi kuller), arvele lisandub teenuse hind 5.90€,

Ise järele, sel juhul saatekulu ei lisandu. Kaupadele saab järele tulla meie poodi Telliskivi 60a, Telliskivi Loomelinnaku kaubatänavele

Kui kauba maksumus ületab 130.-€, toimetatakse kaup kohale tasuta (ei kehti ettetellimiste puhul).

Suuremõõtmeliste ja üle 4 kg saadetiste puhul arvestatakse postikulu eraldi ja selle suurusest teavitame me Teid siis, kui oleme tellimuse töösse võtnud. Eestist välja saadame paki eelnevalt kokku lepitud tasuga.


Kuidas kauba eest tasuda
Tellitud kauba eest saab tasuda pangaülekandega e-mailile lisatud arve alusel. Selgituses palun märkige kindlasti tellimuse number. Arve tasumisel nõustute automaatselt www.rohelinevihmavari.ee e-poe tingimustega. Kauba eest võib tasuda 3 tööpäeva jooksul tellimuse esitamisest. Kui Te ei ole selle aja jooksul ülekannet teinud, pannakse kaubad uuesti müüki. Alati on Teil võimalus võtta meiega ühendust ja leppida kokku pikemates maksetingimustes. Ettetellimisel toodete maksetähtajaks on ettetellimiskampaania viimane kuupäev. Kõik ettetellimised, mis ei ole tasutud kampaania viimaseks kuupäevaks, tühistatakse ning täitmisele ei kuulu.

Ettetellimiskampaaniate käigus tehtud ostude eest palume tasuda ülekandega.

Kui soovite siiski tasuda pakile järgi tulles meie poes, siis palun andke sellest soovist meile teada ning arvele lisandub arve muutmise tasu 3.50.

Tellimuse Teiepoolsel tühistamisel kehtib tellimuse hinnast 10% ettetellimistasu, mis kuulub tasumisele.

Allahindlusega tooteid me tagasi ei osta ja ümber ei vaheta,

Kõikide teiste e-poes tehtud tellimuste eest on võimalik tasuda poodi järgi minnes ilma lisatasuta.

Koolituste eest palume tasuda arvel märgitud kuupäevaks ning see tagab Teile koha koolitusel. Kokkuleppel koolitajaga on võimalik tasuda ka kohapeal. Palun andke teada, kui Te mingil põhjusel ei saa koolitusel osaleda. Koolitusele etteteatamata mitteilmumise korral on broneerimistasu 20% koolituse hinnast ning seda ei tagastata.


Pangakoordinaadid:
OÜ Roheline Vihmavari

Reg. Nr. 11448502

KMKR 101591094

a/a 221038969578 Swedpank

IBAN: EE072200221038969578

SWIFT kood/BIC: HABAEE2X

 


Saatmistingimused
Kaup saadetakse teele hiljemalt 5 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. ELS Ekspressi kuller omakorda toob kauba kohale järgmiseks päevaks, võttes Teiega eelnevalt telefoni teel ühendust saadetise üleandmise aja kokkuleppimiseks.

Ettetellitud tooted postitame peale seda, kui tootja on kauba meile kohale toimetanud. Ettetellimiste puhul varieerub toodete kohalejõudmine olenevalt tootjast 2-6 nädalat. Tarneaja täpsustamiseks palun võtke ühendust info@rohelinevihmavari.ee

Roheline Vihmavari ei saa garanteerida tellitavate kaupade olemasolu tootja laos.


Kauba tagastamine ja ümbervahetamine

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest (VÕS § 56 ). Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis; toode ei tohi olla määrdunud või kahjustunud; toote sildid ei tohi olla eemaldatuv või rikutud. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tagastamisel tekkivad postikulud klient. OÜ Roheline Vihmavari tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksitusega. Kui mõnd meie partnerite kaupa ei ole ajutiselt meil laos, siis anname sellest Teile kindlasti teada ning Teil on võimalik valida, kas Te soovite uue kauba saabumiseni oodata või tühistate tellimuse ja me kanname Teile raha tagasi.

Kliendile spetsiaalselt ettetellitud kaupa (riided, lõngad) ei ole võimalik ümber vahetada, v.a. juhul kui on tegemist meiepoolse eksitusega ning oleme Teile saatnud vale toote või on tegemist praaktootega.

 

 

Roheline Vihmavari ei saa ettetellitavate toodete puhul garanteerida, et tootja laos kõik Teie soovitud kaubad tellimise hetkel olemas on. Garnstudio lõngade tootja laoseisu saate jälgida http://www.garnstudio.com/yarns


Lisainfo
Tekkinud küsimuste korral võite alati võtta meiega ühendust e-maili teel info@rohelinevihmavari.ee või helistada tööpäevadel kella 11.00-18.30 telefonil 5127173 või 6444040

15. veebruaril 2016 avatakse kõikidele tarbijatele üle Euroopa Liidu uus elektrooniline keskkond, mille kaudu saab lahendada e-kauplejatega tekkinud kaebusi. Keskkond kannab nime ODR-platvorm (Online Dispute Resolution ehk veebipõhine vaidluste lahendamine) ning avatakse ligipääsuks aadressil http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Eestis täidab kohtuvälise tarbija ja kaupleja vahel tekkinud vaidluste lahendava organi rolli tarbijakaitseameti  juures  tegutsev  tarbijavaidluste  komisjon http://www.tarbijakaitseamet.ee