Kinkeseepide õpituba grupile

Kinkeseepide õpituba grupile
Kinkeseepide õpituba grupile
Tootja: Roheline Vihmavari
Mudel: kinkeseep
Saadavus: Laos
Hind: 475.80€
Maksudeta: 390.00€

Võimalikud valikud


* Suurus:

   - VÕI -   

Õpitoa eesmärgiks on valmistada kingituseks 500 grammi seepi enda valitud eeterlike õlide ja taimsete lisanditega. Kõik koolitusel osalejad saavad ise seebiteos osaleda ning valmistavad endale sobivad seebid. Koolitus sobib gruppidele kuni 10 osalejat. Suurema osalejate arvu juures soovitame jagada grupi pooleks või valmistatakse sama kogus seepi paarilisega koos.

* Teeme läbi kõik seebivalmistamise etapid alates seebikiviga töötamisest kuni seebi vormivalamiseni. Seetõttu sobib õpituba ka neile, kes ei ole varem külmmeetodil seepe valmistanud.
* Tutvume ka seebi sisse pandavate lisanditega (taimed, lõhnad).
* Käsitleme ka aroomõlide kasutamist seepides.

Isetehtud seep ei sisalda ühtegi mürgist lisandit, mis on tavalised sünteetiliste poeseepide sees.

Hinnas sisalduvad kõik tööks vajaminevad materjalid seebi valmistamiseks ja kirjalik juhend koduse seebi valmistamiseks. Seebivormi võib võtta ise kaasa või valida meie juurest. 

Osalejatel palun võtta kaasa põll või T-särk, mis kaitseks riideid. Kui silikoonvorme ei soovita, palume osalejatel kaasa võtta ka 5-10cm kõrguse plastikust või keraamiline vorm, mis mahutab umbes liiter vedelikku (sobivad ka taaskasutatavad salatikarbid, šašlõkiämbrid, piima-, jogurti- ja vahukoorele mõeldud tetrapakid, plastist jäätisekarbid; ei sobi kasutatud, seest alumiiniumiga kaetud mahlapakid).

Kursuse hind ei sisalda silikoonist vormi, mille saab juurde osta hinnaga 12.-€/tükk
Silikoonist seebivormiga saab valminud massi jagada 6-ks seebiks, iga seep on võimalik luua erinevate lõhnade ja lisanditega. Pakume vaid toiduvalmistamiseks sobivat silikooni, millest ei eraldu mürgiseid ühendeid. Silikoonist vorm on taaskasutatav ning jääb koolitusel osalenule.

Hind: 390.-€ (kuni 10 osalejat), iga järgnev osaleja 28.-€

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: